fbpx

Informacje praktyczne

1. PTTK Oddział Rzeszów wpisany jest do Rejestru Organizatorów Turystyki i Przedsiębiorców ułatwiających nabywanie powiązanych usług turystycznych nr 044/04.

2. WYJAZDY

Wszystkie wycieczki rozpoczynamy z Dworca głównego PKS w Rzeszowie, ul. Grottgera, stanowisko odjazdów międzynarodowych oznaczone czerwoną literą „M”. Zbiórka rozpoczyna się 15 minut przed planowaną godziną odjazdu.

3. NOCLEGI przed i po wycieczce

Uczestnikom naszych wycieczek polecamy obiekty noclegowe w centrum miasta w atrakcyjnych cenach.

4. PARKING

Klientom naszego biura oferujemy kilka miejsc postojowych w cenie 15 PLN/dzień postoju. Parking znajduje się ok. 600 m od miejsca wyjazdu na wycieczki. Konieczna wcześniejsza rezerwacja. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc i duże zainteresowanie wpłatę należy uiścić do 3 dni, po tym czasie rezerwacja miejsca przepada.

5. REZERWACJE

Zachęcamy do dokonywania rezerwacji poprzez naszą stronę internetową: www.pttkrzeszow.pl – szybki sposób bez konieczności wizyty w biurze. Rezerwacji można dokonywać również telefonicznie i osobiście w biurze. Do rezerwacji niezbędne jest podanie danych wszystkich uczestników; imię, nazwisko, data urodzenia, nr telefonu, adres e-mail, adres.

6. WPŁATY

Orientacyjna, procentowa wysokość zaliczek podana jest w programie wycieczki (dokładna kwota podana jest zawsze na umowie) - płatna do 3 dni od daty dokonania rezerwacji, pozostała kwota płatna do 20 dni przed rozpoczęciem imprezy.

7. UBEZPIECZENIE

Podczas wycieczek z biurem podróży PTTK Rzeszów jesteście Państwo ubezpieczeni w SIGNAL IDUNA Polska. Ubezpieczenie obejmuje KL, NNW, bagaż oraz choroby przewlekłe. Szczegółowe informacje podajemy w świadczeniach zawartych w programach imprez.

  

 

Więcej w tej kategorii: « Kontakt