fbpx

VOUCHERY

Nie masz pomysłu na prezent?
Chcesz podarować coś wyjątkowego?

 

Mamy dla Was Vouchery, które możecie podarować swoim bliskim!
Jest to doskonały prezent last minute, który możemy wydać od ręki :)

 

Voucher na określoną kwotę obdarowana osoba może wykorzystać na dowolnie wybrane wycieczki z oferty Biura Podróży PTTK Rzeszów w ciągu roku od jego wydania. Można także zakupić voucher na wybraną wycieczkę.

Jest to świetny sposób na podarowanie wyjątkowych wspomnień i przeżyć podczas wyjazdu.

Każdy voucher ma określoną kwotę oraz imię i nazwisko osoby obdarowanej. Posiada również unikatowy numer, konieczny do podania przy chęci jego realizacji. Wszystkie vouchery pakujemy w elegancką, perłową kopertę i dołączamy instrukcję jak z vouchera skorzystać.

Aby zakupić taki voucher wystarczy przyjść do naszego biura przy ul. Matejki 2 w Rzeszowie (czynne od 8:00 do 16:45) 

Można również załatwić sprawę na odległość wpłacając wybraną kwotę przelewem na wskazany nr konta. Voucher możemy przesłać wówczas pocztą lub elektronicznie (e-mail). Prosimy jednak mieć na uwadze, iż księgowanie wpłat trwa do kilku dni.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod nr tel. 17 852 88 60 lub wysłanie wiadomości e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. / Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.   


Zapraszamy!